Morbi, Gujarat
GST No. 24EEXPS9005C1Z5
Call 08047789573 76% Response Rate
Send Enquiry
| Belt Type | Flat Belt |
| Belt Width | 10 mm |
| Belt Length | 800 mm |
| Thickness | 10 mm |
| Material | Rubber |
| Surface Finish | Plain |
| Usage Application | Textile, Packaging |
| Country Of Origin | India |
View Complete details